Social Responsibility Project is completed!

Paylaşmayı seven parmak kaldırsın!

Tüm Elkon çalışanları olarak Kahramanmaraş Karacaoğlan İlkokulu-Ortaokulu'na yapmış olduğumuz kitap ve bilgisayar bağışımız adresine ulaştı. Firma olarak ticari  sorumluluklarımızın yanında insana ve doğaya da sosyal sorumluluklarımızın olduğu bilinci ile tamamen gönüllülük esası ile yürüttüğümüz ve tamamladığımız projemizin ne kadar faydalı olduğunu görmenin mutluluğunu ve haklı gururunu yaşıyoruz.

Proje sürecinde bize kendilerine destek olma fırsatını veren Sevgili Uğur Özger'in duygu dolu mektubu mutluluğumuzu bir kat daha artırdı . 

İlknur Hanım merhaba, 

Kitaplar ve bilgisayarlar bugün elimize ulaştı. Kütüphanemize getirdik. Ben ve öğrencilerim çok sevindik. Bizim için o kadar büyük bir iş başardınız ki anlatamam. Öğrencilerim ve tüm okul size minnettarız. Mektubunuzu okuduk ve çok duygulandık. Bir kitap okuyarak hayatı değişen çok insan tanıma fırsatımız oldu. Umarım bu gayretlerimiz boşa gitmez. Geleceğin doktorları, mühendis ve bilim adamları umarım bu sıralardan çıkacaktır. 

Sesimize ses olan, bizi yüreklendiren tüm "ELKON ELEKTRİK AİLESİ" ve başta siz değerli İlknur Kuru Hanımefendi'ye teşekkürlerimizi sunuyoruz. 

İyi ki varsınız...

 

 Elkon Elektik Sanayi Ticaret A.Ş. Ailesi olarak sevgili gençlerimize bilgi dolu güzel yarınlar ve başarılar diliyoruz..


Our Business Our Products Our Products Contact